0

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Bu www.finezza.com.tr sitenin sahibi BEFASE TEKSTİL KONF. ELEKT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. dir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

www.finezza.com.tr sitesinde yer alan tüm bilgiler, tablolar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. BEFASE TEKSTİL KONF. ELEKT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. internette yer alan web sitesindeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir.

Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; BEFASE TEKSTİL KONF. ELEKT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.

Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler BEFASE TEKSTİL KONF. ELEKT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ’in önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

BEFASE TEKSTİL KONF. ELEKT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. bu web sitesinde yayınlanmış ürün ve/veya ürünlerden, bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

BEFASE TEKSTİL KONF. ELEKT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, BEFASE TEKSTİL KONF. ELEKT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz.

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revize de gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten yada değişiklikten ötürü BEFASE TEKSTİL KONF. ELEKT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ’e hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine BEFASE TEKSTİL KONF. ELEKT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ’i hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.

Bu sitede bulunan haklar, bilgi veya ifadelerin (markalar,tasarımlar, resimler, logolar, fikri haklar ve sair her tür haklar) telif hakkı ve mülkiyet hakkı BEFASE TEKSTİL KONF. ELEKT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ’e ve iştiraklerine aittir.

Bu haklar BEFASE TEKSTİL KONF. ELEKT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.’in yazılı izni olmaksızın hiçbir gerçek ve/veya tüzel kişi yada kuruluş tarafından kullanılamaz. Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda BEFASE TEKSTİL KONF. ELEKT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.

Bizi Takip Et

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?
Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.